fbpx

A la carte 3-9 käiguline privaatõhtusöök​

Tule koge imelisi maitseelamusi privaatrestoranis Stanza Reale või kutsu tippkokk omale koju!

Meie peakokk, Lauri Ööpik, on tunnustatud tipp oma alal, kes esindas 2024. aastal Eesti meeskonda IKA maailma kulinaaria olümpial, kus saavutati suurepärased tulemused, võites nii pronksi kui ka hõbeda. Lisaks on tal au toitlustada teist aastat järjest Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõttu kui ka rahvusvaheliste suuretevõtete gala õhtusööke. 

See on vaid alles algus. Ees on ootamas kokanduse maailmameistrivõistlused – see on tunnistus tema erakordsest talendist ja pühendumusest.

 

A la Carte

Elamus Stanza Reales

Koge kordumatut maitseelamust elamusrestoranis Stanza Reale.  Tippkokk Lauri koostab 3 kuni 9-käigulise õhtusöögi menüü ning soovi korral sobitatakse roogade juurde ka joogivalik. 

restoranielamus oma kodus

OLÜMPIAKOKK KOJU KOKKAMA

Kas otsite võimalust muuta oma sündmus veelgi meeldejäävamaks? Peakokk Lauri Ööpik pakub ainulaadset teenust – a la carte õhtusöök teie enda kodus. Nautige tipptasemel restoranielamust mugavalt oma söögitoas, ilma et peaksite kodust lahkuma.

See teenus on loodud pakkuma teile kõike, mida Stanza Reale restoranis kogeksite, alates isiklikust menüüst, mis on kohandatud vastavalt teie maitsele ja eelistustele, kuni meisterliku toiduvalmistamiseni teie enda köögis. Lauri ja tema meeskond hoolitsevad kõige eest – alates toiduainete valikust kuni elegantse serveerimiseni.

A la Carte

A La Carte by Lauri Ööpik