fbpx

a la carte

inspiratsioonimenüü

Lauri ööpikult

Pearoog

Privaatõhtusöök

Mis on A la Carte?

A la Carte catering on eksklusiivne teenus, mida pakume seltskondadele, kes ootavad õhtusöögilt peeneid ja erakordseid maitseelamusi. A la carte võimaldab muuta teie sündmuse üheks õhtuks tipprestoraniks.

Olgu see pidulik õhtusöök, sõpradega koosviibimine või eriline ettevõtte üritus, meie peakokk Lauri Ööpik koostab teile kuni 9-käigulise õhtusöögi menüü ning soovi korral sobitatakse roogade juurde ka joogivalik.

Eesti kulinaaria tipp

Kes on Stanza Reale peakokk Lauri Ööpik?

Lauri Ööpik on Royal Cateringi ja Stanza Reale peakokk, kes on tõusnud Eesti kulinaariamaailma tippu oma pühendumuse, innovaatilisuse ja meisterlikkusega. Lauri oli osa Eesti kokkade esindusmeeskonnast, Culinary Team of Estonia, mis esindas Eestit 2024. aasta IKA Kulinaaria Olümpial, kus saavutati olümpia pronks ja hõbe. Esindusmeeskond osaleb veel ka lisaks Maailmameistrivõistlustel.

Need on kokandusmaailma kõige prestiižikamad sündmused, kus võetakse mõõtu maailma parimate kokkade vahel. Lauri osalemine nendel üritustel on tunnistus tema erakordsest talendist ja pühendumusest.

Lisaks sellele on Lauri liige Eesti Peakokkade Ühenduses ja tema panus on tunnustatud ka ”Recommended by Estonian Chefs” tiitliga.

Lauri loodud kõrgetasemelised a la carte menüüd on innovaatilised ja pakuvad kulinaarset maitseelamust. 

Lauri ÖÖpik Stanza Reale Peakokk

Kutsu Olümpiakokk Lauri Ööpik endale koju!